Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Jiné objekty - Komerční nemovitosti

Jiné komerční objekty na prodej a pronájem, kancelář, hotely a penziony, restaurace, obchodní domy, ubytování, výroba. Nejrychlejší realitní služby a inzertní služby. Máme velký respekt k finančnímu kapitálu a komplexnímu prostředí, ve kterém se v současné době investuje s ohledem na rychle se vyvíjející podmínky trhu. Přidáváme odkazy na některé webové stránky, které se Vám mohou hodit při prodeji či koupi nemovitosti. Najdete zde například katalog firem, stránky katastrálního úřadu, kde si můžete ověřit majitele nemovitosti.

sponzorované odkazy
Koupíme hotel. Praha 1 a centrum. (činžovní dům).03.07.16, poptávka
Hledáme ke koupi hotel od 50 pokojů výše. Pouze - Praha 1 a centrum. Prosím nabídněte, spěchá. e-mail: lubos4322@email. cz. tel. 733218158. P. S. Zajímají nás také činžovní domy v Praze před i po rekonstrukci. NE RK.
Kraj Praha / Praha1 CZK
Kategorie inzerce: Středočeský kraj > Reality Praha > Komerční nemovitosti > Jiné objektyDetail inzerátu
Přenechám zavedené a zařízené dětské centrum18.05.15, prodám
Přenecháme zavedené a zařízené studio pro rodinné aktivity- např. kurzy, miniškolka, oslavy. Prostory o velikosti 95 m2 , vybavené pro aktivity dětí předškolního věku – zařízená recepce, plně vybavená cvičebna, herna, šatna s uzamykatelnými...
Kraj Praha / Praha 2k jednání CZK
Kategorie inzerce: Středočeský kraj > Reality Praha > Komerční nemovitosti > Jiné objektyDetail inzerátu

Počet položek: 2položek na stránku: 1

sponzorované odkazy
Datová úschovnaPublikuj článekDiskuze onlineNovinkyRegistrovat seZábava, volný čas